Cześć, tu Klaudia
Przez żołądek do serca - naprawdę działa.
Pokażę Ci, że słowo „dieta" zniknie z Twojego słownika, ustępując miejsca pojęciu STYL ŻYCIA. Jestem tu tylko po to, by Cię prowadzić - wszystko, co osiągniesz, to Twoja własna zasługa.
200+
Konsultacji
2024
Pomagam od
100%
Indywidualne plany
Aktualnie
Wolne terminy w czerwcu
O mnieWięcej o mnie
Nazywam się Klaudia Raczyńska
Dietetyka to dla mnie coś więcej niż praca. To właśnie dzięki empatii i wrażliwości zyskałam zaufanie osób takich jak Ty.
„Nie ma jednej idealnej diety dla każdego. Razem znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twojego życia."
Współpraca
Chętny wprowadzić zmiany?
Cztery pakiety dopasowane do tego, jak głęboko chcesz wejść w temat. Każdy to konkretna współpraca, jadłospis i edukacja.
Pakiet I
Chcę spróbować
1 miesiąc
350 zł
- 1 konsultacja wideo 1h
- Indywidualny jadłospis
- Lista zakupów + suplementacja
Najpopularniejszy
Pakiet II
Potrzebuję wsparcia
2 miesiące
640 zł
- 2 konsultacje wideo
- 2 jadłospisy + kontrola postępów
- Stały kontakt mailowy
Pakiet III
Chcę działać
3 miesiące
900 zł
- 3 konsultacje wideo
- 3 jadłospisy + kontrola postępów
- Pełna analiza wyników badań
Pakiet IV
Chcemy wspólnie
dla par
od 600 zł
- Konsultacje dla obojga
- Osobne jadłospisy
- 3 warianty długości współpracy
Opcja V
Wsparcie dietetyczne
bez gotowego jadłospisu
od 200 zł
- Zalecenia + schemat dań
- Dzienniczek online
- Nauka intuicyjnego jedzenia
Opcja VI
Chcę się sprawdzić
jednorazowo
130 zł
- Konsultacja 1–2h wideo
- Analiza badań i wywiadu
- Zalecenia na wynos
Opinie
Co mówią moi pacjenci
Mateusz
Hejka, jak na razie wszystko okej, ten shake czekoladowy przepyszny i ogólnie dobre jedzonko ❤️
A i jeszcze miałem Ci pisać że ciecierzyca z brokułem i tym sosem z fetą to jest mistrzostwo
Jeśli chodzi o refluks to super, coraz rzadziej mi dokucza
Błonnika jak jest dużo to całkiem spoko, mniej mam wtedy tych dolegliwości żołądkowych
Gabrysia
Współpraca z Klaudią była bardzo owocna! Na początku była długa konkretna ankieta, dzięki której mogłam wskazać swoje zapotrzebowania, budżet, to co lubię i chciałabym mieć w diecie. Po dostaniu diety, gdy były potrawy, które mi nie pasowały bezproblemowo było to poprawiane. Jadłospisy były zawsze przystosowane pod moje potrzeby zdrowotne, zachcianki i możliwości. Dzięki wielu jadłospisom byłam w stanie się wyuczyć nawyków, przepisów i jestem w stanie sama przyrządzać pełnowartościowe posiłki.
Kinga
Hej! Dzięki za dietę. Przepisy są genialne, szybkie i z prostych składników, a porcje robię na kilka dni. Od kiedy ją stosuję mam więcej energii. Dalej zdarza mi się senność po posiłkach, głównie gdy się położę. Kiedy coś robię czuję się pobudzona i jest ok. Dziękuję za wszystkie porady i polecenia. Bardzo mi pomagają 🥰🙏
Ola
Super dziękuję bardzo Klaudia wszystko z tych posiłków jest extra myślałam że będzie rygorystyczna, nie ukrywam podoba mi się taki zdrowy tryb życia nie ma w tym nic strasznego 🥰
Kasia
Dania szybkie do zrobienia, produkty nie za tanie. Fajne pomysły na kanapki, owsianki ciekawe smaki, a desery bardzo smaczne. 😊😘
−3,5 kg w 5 tygodniach
Madzia
Ogólnie jest poprawa
Nie mam zaparc takich jak były
Brzuch nie boli naprawdę
I czuję mniejsze wzdęcie
Ale jeśli chodzi o przepisy to super, nie nudzą się i smakują
I ogólnie najadam się
Krzysiek
Posiłki były naprawdę smaczne. Na początku miałem moment, że po jedzeniu czułem jeszcze lekki głód, ale po kilku dniach organizm się przyzwyczaił i czułem sytość. W głowie nadal jestem mięsożercą i to jest coś, nad czym cały czas pracuję, ale ten plan pomógł mi zobaczyć, że mogę jeść inaczej i nadal czuć się dobrze.
Marek
Szczerze mogę powiedzieć że nigdy nie czułem się tak dobrze, ciężary na siłowni w górę, lepszy sen, cholesterol wraca do normy. Kontakt bardzo dobry, nie muszę czekać 3 dni na odpowiedź a dieta elastyczna, bez niewiadomo jakich wyrzeczeń. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam każdemu kto poważnie traktuje swoje zdrowie!!
Mateusz
Hejka, jak na razie wszystko okej, ten shake czekoladowy przepyszny i ogólnie dobre jedzonko ❤️
A i jeszcze miałem Ci pisać że ciecierzyca z brokułem i tym sosem z fetą to jest mistrzostwo
Jeśli chodzi o refluks to super, coraz rzadziej mi dokucza
Błonnika jak jest dużo to całkiem spoko, mniej mam wtedy tych dolegliwości żołądkowych
Gabrysia
Współpraca z Klaudią była bardzo owocna! Na początku była długa konkretna ankieta, dzięki której mogłam wskazać swoje zapotrzebowania, budżet, to co lubię i chciałabym mieć w diecie. Po dostaniu diety, gdy były potrawy, które mi nie pasowały bezproblemowo było to poprawiane. Jadłospisy były zawsze przystosowane pod moje potrzeby zdrowotne, zachcianki i możliwości. Dzięki wielu jadłospisom byłam w stanie się wyuczyć nawyków, przepisów i jestem w stanie sama przyrządzać pełnowartościowe posiłki.
Kinga
Hej! Dzięki za dietę. Przepisy są genialne, szybkie i z prostych składników, a porcje robię na kilka dni. Od kiedy ją stosuję mam więcej energii. Dalej zdarza mi się senność po posiłkach, głównie gdy się położę. Kiedy coś robię czuję się pobudzona i jest ok. Dziękuję za wszystkie porady i polecenia. Bardzo mi pomagają 🥰🙏
Ola
Super dziękuję bardzo Klaudia wszystko z tych posiłków jest extra myślałam że będzie rygorystyczna, nie ukrywam podoba mi się taki zdrowy tryb życia nie ma w tym nic strasznego 🥰
Kasia
Dania szybkie do zrobienia, produkty nie za tanie. Fajne pomysły na kanapki, owsianki ciekawe smaki, a desery bardzo smaczne. 😊😘
−3,5 kg w 5 tygodniach
Madzia
Ogólnie jest poprawa
Nie mam zaparc takich jak były
Brzuch nie boli naprawdę
I czuję mniejsze wzdęcie
Ale jeśli chodzi o przepisy to super, nie nudzą się i smakują
I ogólnie najadam się
Krzysiek
Posiłki były naprawdę smaczne. Na początku miałem moment, że po jedzeniu czułem jeszcze lekki głód, ale po kilku dniach organizm się przyzwyczaił i czułem sytość. W głowie nadal jestem mięsożercą i to jest coś, nad czym cały czas pracuję, ale ten plan pomógł mi zobaczyć, że mogę jeść inaczej i nadal czuć się dobrze.
Marek
Szczerze mogę powiedzieć że nigdy nie czułem się tak dobrze, ciężary na siłowni w górę, lepszy sen, cholesterol wraca do normy. Kontakt bardzo dobry, nie muszę czekać 3 dni na odpowiedź a dieta elastyczna, bez niewiadomo jakich wyrzeczeń. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam każdemu kto poważnie traktuje swoje zdrowie!!
Mateusz
Hejka, jak na razie wszystko okej, ten shake czekoladowy przepyszny i ogólnie dobre jedzonko ❤️
A i jeszcze miałem Ci pisać że ciecierzyca z brokułem i tym sosem z fetą to jest mistrzostwo
Jeśli chodzi o refluks to super, coraz rzadziej mi dokucza
Błonnika jak jest dużo to całkiem spoko, mniej mam wtedy tych dolegliwości żołądkowych
Gabrysia
Współpraca z Klaudią była bardzo owocna! Na początku była długa konkretna ankieta, dzięki której mogłam wskazać swoje zapotrzebowania, budżet, to co lubię i chciałabym mieć w diecie. Po dostaniu diety, gdy były potrawy, które mi nie pasowały bezproblemowo było to poprawiane. Jadłospisy były zawsze przystosowane pod moje potrzeby zdrowotne, zachcianki i możliwości. Dzięki wielu jadłospisom byłam w stanie się wyuczyć nawyków, przepisów i jestem w stanie sama przyrządzać pełnowartościowe posiłki.
Kinga
Hej! Dzięki za dietę. Przepisy są genialne, szybkie i z prostych składników, a porcje robię na kilka dni. Od kiedy ją stosuję mam więcej energii. Dalej zdarza mi się senność po posiłkach, głównie gdy się położę. Kiedy coś robię czuję się pobudzona i jest ok. Dziękuję za wszystkie porady i polecenia. Bardzo mi pomagają 🥰🙏
Ola
Super dziękuję bardzo Klaudia wszystko z tych posiłków jest extra myślałam że będzie rygorystyczna, nie ukrywam podoba mi się taki zdrowy tryb życia nie ma w tym nic strasznego 🥰
Kasia
Dania szybkie do zrobienia, produkty nie za tanie. Fajne pomysły na kanapki, owsianki ciekawe smaki, a desery bardzo smaczne. 😊😘
−3,5 kg w 5 tygodniach
Madzia
Ogólnie jest poprawa
Nie mam zaparc takich jak były
Brzuch nie boli naprawdę
I czuję mniejsze wzdęcie
Ale jeśli chodzi o przepisy to super, nie nudzą się i smakują
I ogólnie najadam się
Krzysiek
Posiłki były naprawdę smaczne. Na początku miałem moment, że po jedzeniu czułem jeszcze lekki głód, ale po kilku dniach organizm się przyzwyczaił i czułem sytość. W głowie nadal jestem mięsożercą i to jest coś, nad czym cały czas pracuję, ale ten plan pomógł mi zobaczyć, że mogę jeść inaczej i nadal czuć się dobrze.
Marek
Szczerze mogę powiedzieć że nigdy nie czułem się tak dobrze, ciężary na siłowni w górę, lepszy sen, cholesterol wraca do normy. Kontakt bardzo dobry, nie muszę czekać 3 dni na odpowiedź a dieta elastyczna, bez niewiadomo jakich wyrzeczeń. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam każdemu kto poważnie traktuje swoje zdrowie!!
Jak pracujęSprawdź kalendarz
Dopasowuję się do Ciebie w 100%.
Najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Ja dostarczam narzędzia do osiągnięcia celu, ale to Ty wykonujesz najważniejszą pracę.
1
Szczerość
Nie musisz być idealny. Liczy się realny obraz.
2
Zero perfekcjonizmu
Szukamy rozwiązań, które wdrożysz.
3
Indywidualizacja
Plan dopasowany do Twojego stylu życia.
4
Długoterminowe zmiany
Budujemy nawyki, które zostają na lata.
Instagram
@klaudiaraczynska.dietetyk

